Połącz...

Absolwent z językiem niemieckim - nowe contact center

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134183

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy outsourcingowej, poszukujemy osób gotowych podjąć pracę związaną z obsługą klientów niemieckojęzycznych.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klientów niemieckojęzycznych - połączenia przychodzące (kontakt z native speakerami)
  • obsługa przychodzącej korespondencji mailowej w języku niemieckim
  • raportowanie działań w systemie
  • praca z programami z pakietu Ms Office

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pracy w elastycznych godzinach (między 6:00 a 22:00)
  • nastawienie na współpracę w zespole
  • terminowość, nastawienie na cel
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem

  • unikalna możliwość udziału w tworzeniu od podstaw dużej jednostki biznesowej
  • możliwość rozwoju w ramach powiększania się zespołu
  • możliwość codziennej komunikacji w języku niemieckim z native speakerami

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Sprzedaż | Administracja | Finanse SSC / BPO | Doradca | Asystent / asystentka | Konsultant | Sekretarka | Agent | Administracja | Back office | Outsourcing | Biuro | Pierwsza linia wsparcia | Call center | Front office | Rozmowy przychodzące | Lecturer