Połącz...

Absolwent z językiem niemieckim

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137235

Pasjonujesz się językami obcymi? Chcesz rozwijać się w międzynarodowym środowisku pracy? Chcesz pracować w firmie, która jest w gronie najlepszych pracodawców?

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, zajmującej się wsparciem procesów biznesowych, poszukujemy osób na stanowisko:
Konsultanta ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Codzienna współpraca z klientem niemieckojęzycznym
  • Otrzymywanie zgłoszeń, doradztwo
  • Pomoc przy zgłaszanych problemach
  • Tworzenie różnego rodzaju raportów
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • Wsparcie międzynarodowego zespołu

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - B2
  • Komunikatywna znajomość języka angielskieo (min. A2)
  • Znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Korzyści

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Bezpłatne kursy językowe
  • Karta Benefit/Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwości awansu (jasna ścieżka kariery)
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnych strukturach firmy
  • Możliwość pakietu relokacyjnego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: General.Application6@grafton.pl

IT and Telekomunikacja | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Sprzęt | Obsługa klienta | IT | Helpdesk | Wsparcie | Specjalista | Agent | Administrator | Pierwsza linia wsparcia | Druga linia wsparcia | Klient | Helpdesk |