Połącz...

Absolwent studiów technicznych ze znajomością EXCEL, Access

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 138745

Dla naszego klienta, firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem zakładu i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy Absolwenta studiów technicznych, który chciałaby rozwijać się na stanowisku Inżyniera ds. kosztów w branży Automotive

Zakres obowiązków:

  • kontrola kosztów bieżącej produkcji
  • bieżąca kontrola i monitoring kosztów zleceń w obszarze działu
  • budowanie strategii kosztowej nowych projektów i nadzór nad nimi
  • nadzór nad prowadzonymi projektami
  • kontakt z Klientem i współpraca podczas realizacji zleceń

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki konstruktorskie, informatyczne, budowa maszyn
  • znajomość j. angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • bardzo dobra znajomość Excel, dobra znajomość Access
  • dodatkowym atutem będzie znajomość norm ISO TS 16949 oraz ISO 14001, ISO 50001, OHSAS
  • dobre umiejętności analityczne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego dzięki licznym szkoleniom
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych dzięki stałemu kontaktowi z językiem angielskim
  • określona ścieżka kariery w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy
  • dobra atmosfera pracy
  • praca w gronie ekspertów

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Inżynier | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer projektu | Kosztorysant | Supervisor | Lider zespołu | Koordynator | APQP | 5S | Montaż | ISHIKAWA | ISO | ISO 14001 | ISO 9000 | ISO/TS 16949 | Kanban | Lean | Metalurgia | Proces | Six Sigma | Smed | SQA | Black belt | Excel | Astronomer