Połącz...

Absolwent studiów technicznych z językiem rosyjskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 138620

Naszym Klientem jest koncern z branży elektroenergetycznej. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy specjalista ds. ofertowania z j. rosyjskim - branża elektroenergetyczna.

Zakres obowiązków:

  • wspieranie działu sprzedaży w dostarczaniu rozwiązań technicznych z zakresu produktów dla branży elektroenergetycznej
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów
  • przygotowywanie opisów technicznych dla oferowanych rozwiązań
  • konsultacje techniczne z klientami
  • zbieranie informacji technicznej w celu dostosowywania produktów do potrzeb klientów
  • wdrażanie nowych rozwiązań dla klientów
  • wizytowanie klientów (okazjonalnie, raz na miesiąc, zakłady energetyczne, przemysł, sieci transmisyjne, dystrybutorzy energii elektrycznej)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • dobra znajomość języka rosyjskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie zawodowe w dziedzinie sprzedaży lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem
  • wysoka kultura osobista
  • chęć do nauki nowych zagadnień
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet szkoleń (także szklenia prowadzone za granicą)
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Energetyka | Wsparcie techniczne | Technik | Mechaniczny | Obróbka skrawaniem | Help Desk Technician