Absolwent studiów techniczny z j.angielskim-automatyka, robotyka, budowa maszyn

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136839

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive, w związku z rozwojem oraz procesem nowych uruchomień, poszukujemy Absolwenta studiów techniczny z j. angielskim - automatyka, robotyka, budowa maszyn

Zakres obowiązków po okresie szkoleń i wdrożenia:

  • przygotowywanie zapytań ofertowych dotyczących zakupu przyrządów obróbczych
  • ścisła współpraca z działem zakupów przy realizacji procesów zakupowych przyrządów obróbczych
  • stała współpraca z dostawcami, koordynowanie dostaw, nadzorowanie terminowości dostaw
  • nadzorowanie procesów wykonania, wdrożenia i uruchomienia nowych maszyn
  • prowadzenie dokumentacji związanej z odbiorami nowych maszyn i urządzeń
  • wdrażanie ulepszeń i modyfikacji dotyczących projektów nowych uruchomień

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, budowa maszyn)
  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ustną i pisemną
  • dodatkowym atutem będzie doświadczeni zdobyte w trakcie praktyk lub staży z zakładach produkcyjnych lub pierwsze doświadczenia zawodowe na stanowiskach umożliwiających wykorzystanie wiedzy z obszaru inżynierii
  • gotowość do odbycia szkoleń umożliwiających podjęcie pracy w dziale industrializacji na stanowisku inżyniera odpowiedzialnego za współpracę z dostawcami oraz zakup nowych maszyn i urządzeń

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego dzięki licznym szkoleniom
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych dzięki stałemu kontaktowi z językiem angielskim
  • określona ścieżka kariery w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość wyjazdów zagranicznych w ramach realizowanych projektów
  • możliwość rozwoju kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila: katowice@grafton.pl

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Inżynier | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer projektu | Kosztorysant | Supervisor | Lider zespołu | Koordynator | APQP | 5S | Montaż | ISHIKAWA | ISO | ISO 14001 | ISO 9000 | ISO/TS 16949 | Kanban | Lean | Metalurgia | Proces | Six Sigma | Smed | SQA | Black belt |