Połącz...

Absolwent filologii angielskiej - dział weryfikacji danych

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 miesięcy temu
Nr Ref. 137179

Naszym Klientem jest firma zajmująca się badaniem ryzyka gospodarczego na potrzeby podmiotów biznesowych z całego świata. W związku z ciągłym rozwojem organizacji poszukujemy ambitnych absolwentów gotowych do codziennej pracy z językiem angielskim.

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie informacji w internecie (tematyka: gospodarka, polityka, prawo)
  • wprowadzanie danych do bazy danych firmy według wytycznych
  • tworzenie analiz, podsumowań, raportów

Wymagania

  • gotowość do pracy w oparciu o umowę zlecenie
  • dostępność do pracy min. 30h w tygodniu (w dniach pn-pt, w godzinach biznesowych)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi komputera, łącznie z programami pakietu Office (Word, Outlook) i popularnymi przeglądarkami internetowymi
  • dokładność, skrupulatność
  • mile widziani absolwenci i studenci ostatnich lat

  • możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych dzięki codziennej pracy w języku angielskim
  • możliwość dostosowania godzin pracy do programu studiów lub innych zajęć
  • perspektywa przedłużenia umowy lub nawiązania umowy o pracę

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w języku angielskim w formacie programu Word, z numerem referencyjnym podanym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl.

Jeśli odbył/a już Pan/i rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Administracja | Asystent / asystentka | Urzędnik | Tłumacz | Język | Młodszy / młodsza | Back office | Wprowadzanie danych |