Połącz...

Absolwent elektroniki - projektant płytek PCB

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 dzień temu
Nr Ref. 6-30-41542

Dla naszego Klienta, rozwojowego centrum R&D, poszukujemy absolwentów kierunków inżynieryjnych na stanowisko projektanta płytek PCB.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i rozwój układów elektronicznych
  • przeprowadzanie analizy najgorszego przypadku
  • wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej

Wymagania

  • wykształcenie wyższe elektroniczne (lub pokrewne)
  • znajomość zasad projektowania układów elektronicznych
  • podstawowa znajomość języka C

  • praca w międzynarodowym środowisku specjalistów z branży automotive
  • szkolenia techniczne wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport
  • bardzo przyjazna atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny
  • pakiet relokacyjny dla osób spoza Częstochowy

Agencja zatrudnienia numer 812.

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie DOC z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: krakow7@grafton.pl.

Inżynieria | IT and Telekomunikacja | Automatyka | Elektryka | Elektronika | Mechanika | Programista | Analityk jakości | Tester | Specjalista | Automatyka | Młodszy / młodsza | Matlab | Mikrokontroler | RandD | Starszy / starsza | C++ | C / wbudowany | UML | Programmer