Połącz...

Absolwent Elektroniki ds. programowania mikrokontrolerów

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137441

Międzynarodowa firma z branży automotive, która prężenie rozwija swoje centrum inżynieryjne, w związku z nowymi projektami poszukuje absolwentów gotowych do podjęcia pracy na stanowisku - Młodszego programisty systemów wbudowanych lub Młodszego projektanta układów elektronicznych.
Miejsce pracy - Częstochowa

Obowiązki:

  • projektowanie i rozwój układów elektronicznych
  • wykonywanie testów i pomiarów na prototypach
  • definiowanie specyficznych wymagań odnośnie layoutów PCB
  • przygotowywanie specyfikacji, wymagań, planów i raportów testowych
  • aktualizacja rysunków i specyfikacji w dokumentacji produktowej
  • współpraca z inżynierami oprogramowanie i elektroniki w kraju i za granicą

Wymagania

  • wykształcenie wyższe elektroniczne, IT i pokrewne
  • wiedza z zakresu analogowych i cyfrowych układów elektronicznych
  • umiejętność programowania w języku C
  • znajomość aplikacji opartych na mikrokontrolerach
  • znajomość projektowania układów elektronicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów

Mile widziane:
  • znajomość Matlab/Simulink, SVN, GIT, DOORS, MKS
  • znajomość UML
  • rozumienie metodologii i narzędzi testowania oprogramowania
  • znajomość protokołu CAN

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku ekspertów
  • udział w szkoleniach technicznych
  • pakiet benefitów oraz pakiet relokacyjny

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/inzynieria/

Inżynieria | Elektronika | Elektryka | Inżynier | Programista | Projektant | RandD | PCB | Młodszy / młodsza | Projektowanie | Mikrokontroler | Matlab |