Absolwent budowy maszyn z j.angielskim - branża elekrtoenergetyczna

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 137744

Naszym Klientem jest producent działający w branży elektroenergetycznej, dla którego poszukujemy absolwenta budowy maszyn, gotowego rozwijać się na stanowisku Inżyniera rozwoju produktu - branża elektroenergetyczna

Zakres obowiązków (po okresie szkoleń i wdrożenia):

  • zarządzanie projektami od fazy początkowej do fazy produkcji i ostatecznego zatwierdzenia przez klienta
  • sporządzanie dokumentacji technicznej i przygotowanie specyfikacji produktu
  • prowadzenie rozmów z klientami firmy w obszarze potrzeb rozwojowych produktów, także negocjacje handlowe
  • koordynacja wymiany wiedzy i informacji pomiędzy spółkami
  • wsparcie dla działów produkcji, jakości i zakupów (zapewnienie technicznego wsparcia i łączenie wszystkich aspektów współpracy w obszarze rozwoju produktu)
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych nowych produktów oraz testowanie produktu (rozwój metod pomiarowych i walidacyjnych)
  • kontakt z zagraniczną centralą firmy w ramach realizowanych obowiązków

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budowa maszyn, mechanika)
  • obsługa programów komputerowych MS Office (dodatkowym atutem będzie znajomość Solid Works, Autocad, ProEngineer)
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną

Korzyści

  • praca w firmie należącej do międzynarodowej grupy
  • samodzielna stanowisko gwarantujące swobodę działania
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki szkoleniom i pracy w gronie ekspertów
  • bogaty pakiet szkoleń

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila na adres: katowice@grafton.pl
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Sprzedaż | Produkcja | Asystent / asystentka | Koordynator | Inżynier | Klient | AutoCAD | RandD | ProE | Solidworks | Projekt |