Połącz...

Absolwenci z językiem włoskim i angielskim

Lokalizacja łódzkie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 136732

Dla naszego Klienta, światowego lidera w swojej branży, poszukujemy kandydatów zainteresowanych rozwojem zawodowym na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta

Jeżeli skończyłeś/łaś studia, znasz język angielski na dobrym poziomie i język włoski. Chcesz rozwijać się w obszarze obsługi klienta zagranicznego w firmie o światowym zasięgu, prześlij swoje cv.

Zadania:

  • Przyjmowanie telefonicznych połączeń i odpowiadanie na wiadomości mailowe
  • Koordynacja procesu składania zamówienia przez klienta
  • Obsługa klientów zewnętrznych zgodnie ze standardami firmy
  • Raportowanie działań w systemie
  • Koordynowanie prawidłowego przepływu dokumentów
  • Udział w innych zadaniach zespołu

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe
  • Znajomość środowiska MS Officel
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (szkolenie prowadzone w języku angielskim)
  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku

Korzyści

Korzyści:
  • umowa o pracę
  • dodatkowe benefity
  • możliwość zdobycia ciekawego - doświadczenia zawodowego
  • praca w międzynarodowym środowisku

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Obsługa klienta | Tłumacz | Asystent / asystentka | Wsparcie | Pierwsza linia wsparcia | Helpdesk | SAP |