Połącz...

Zastępca Kierownika działu Kadr i Płac

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 10 000 PLN
Opublikowane 7 miesięcy temu
Kontakt Ozanna Rum
Nr Ref. 4-26-52461

Dla naszego Klienta, międzynarodowej i rozpoznawalnej firmy na polskim rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:
Zastępca Kierownika działu Kadr i Płac.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za obsługę kadrowo-płacową wszystkich pracowników firmy
  • Monitorowanie zmian zachodzących w prawie pracy oraz obserwowanie nowych rozwiązań HR
  • Wsparcie Managerów i Kierowników liniowych w zakresie prawidłowego funkcjonowania spraw personalnych
  • Aktywne uczestnictwo w projektach lokalnych i międzynarodowych
  • Zarządzanie podległym zespołem (ok. 20 osób)

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i prawa podatkowego
  • Umiejętność obserwacji trendów i zmian zachodzących w obszarze HR
  • Umiejętność obsługi systemu SAP HR będzie dodatkowym atutem

Korzyści

  • Praca w międzynarodowej organizacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów
  • Jasna ścieżka rozwoju

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | HR | Kierownik / menedżer | Kadry | Polskie prawo pracy | SAP HR | Świadczenia / odszkodowanie | Benefity i świadczenia | Benefity | Administracja | HR | Team Manager