Połącz...

Team Leader zespołu podatkowo-księgowego

Lokalizacja Bielsko-Biala
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 1 minuta temu
Nr Ref. 7-11-52309

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w obszarze automotive, poszukujemy Kandydata gotowego objąć stanowisko Team Leadera zespołu podatkowo-księgowego.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres zadań:

  • Koordynacja zespołu specialistów z zakresu podatków, księgowości, reportingu.
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, rozliczeń podatkowych oraz składanie deklaracji VAT, CIT, podatek u źródła.
  • Przygotowanie raportów na cele grupowe.
  • Nadzór nad rzetelną i kompletną ewidencją zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi.
  • Współpraca z audytorami;
  • Kontakt z zewnętrznymi doradcami podatkowymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe wraz z adekwatnym doświadczeniem w obszarze finansów (min.3 lata).
  • Predyspozycje w zakresie zarządzania zespołem.
  • Dobra praktyczna znajomość prawa podatkowego (VAT, CIT) i ustawy o rachunkowości.
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych.
  • Sprawna organizacja swojej pracy, odpowiedzialność za terminową realizację zadań.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • Praktyczna znajomość SAP
  • Biegłe posługiwanie się MS Excel
  • Znajomość HFM (Hyperion Financial Management) jako plus

  • Bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in.: wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony świąteczne
  • Zapewnione miejsce parkingowe w centrum Bielska- Białej
  • Szansa objęcia nowo powołanego stanowiska w ramach globalnego centrum finansowego międzynarodowej firmy produkcyjnej
  • Okazja do rozwoju własnego zespołu we ścisłej współpracy z Managerem Local Compliance na Europę

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Supervisor | Lider zespołu | Koordynator | Excel | SAP | Bookkeeper, accountant