Połącz...

Starszy specjalista ds. kontrolingu

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-12-53709

Dla naszego Klienta, globalnej firmy zajmującej się dostarczaniem treści sportowych on-line dla milionów użytkowników poszukujemy osoby na stanowisko:

Starszego specjalisty ds. kontrolingu

Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i nadzorowanie kontroli wewnętrznych mających na celu optymalizacje procesów finansowych
  • definiowanie oraz pomiar wyników operacyjnych na podstawie kluczowych wskaźników
  • monitorowanie i analiza danych finansowych w celu przeciwdziałania stratom
  • udział w projektach mających na celu optymalizacje procesu

Wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze audytu i/lub controllingu
  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne
  • dobra praktyczna znajomość MS Excel

Korzyści

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w systemie home office
  • dostęp do platformy będącej flagowym produktem Klienta

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Administracja | HR | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Płace | Zobowiązania | Back office | Administracja | Treasury specialist