Połącz...

Stażysta w dziale HR (język angielski + niemiecki)

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Niepełny etat
Wynagrodzenie 16 - 20 PLN
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 3-19-50671

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z obszaru łańcucha dostaw, pilnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stażem w dziale HR:
Zadania:

  • udzielanie informacji w zakresie danych kadrowych pracownikom zatrudnionym w europejskich oddziałach Spółki,
  • aktualizacja danych w systemie HR,
  • przygotowanie dokumentów kadrowych zgodnie z przepisami prawa pracy w krajach Europy.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny),
  • dokładność i skrupulatność,
  • zainteresowanie obszarem kadr,
  • status studenta.

  • realizacja 4-6 miesięcznego stażu w wymiarze min. 30 godzin tygodniowo,
  • współpraca w oparciu o umowę zlecenie,
  • lokalizacja: ul. Domaniewska

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?utm_source=email

HR and administracja and prawo | HR | Asystent / asystentka | Administracja | EMEA / CEE | HR | Interim | Staż | Młodszy / młodsza | Osobisty | Kadry | Praktykant / praktykantka | HR lecturer