Połącz...

Staż Menadżerski - Łódź lub Gliwice

Lokalizacja podlaskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 4 700 PLN
Opublikowane 22 dni temu
Kontakt Katarzyna Kucharska
Nr Ref. 9-24-51299

Treść oferty

Sport to Twoje hobby?
Uważasz, że byłbyś świetnym liderem?
Jesteś otwarty na zagraniczne wyjazdy?

Jeśli odpowiedziałeś tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję!.

Nasz klient, międzynarodowa rozpoznawalna firma z branży sportowej, która posiada centrum logistyczne w Łodzi umożliwi Ci zdobycie wszechstronnego doświadczenia w obszarze Zarządzania.

Obowiązki:

  • Przez pierwsze 6 miesięcy szkolenia pod okiem doświadczonych managerów;
  • Tworzenie budżetu na działania rekrutacyjne;
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu - ok. 15 osób;
  • Monitorowanie i koordynowanie aktywności pracowników;
  • Ocena pracownicza;
  • Motywowanie zespołu;
  • Wdrażanie efektywnych narzędzi zarządczych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2);
  • Wyższe wykształcenie;
  • Zdolność do zarządzania, rozwoju i motywacji innych;
  • Zdolności zarządcze i interpersonalne;
  • Samokrytycyzm;
  • Samodzielność w działaniu;
  • Chęć do podróżowania.

Korzyści

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • ŚWIETNA ATMOSFERA W MIEJSCU PRACY;
  • Szybki rozwój zawodowy w hierarchii firmy;
  • Wsparcie przez pierwsze 6 miesięcy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie medyczne, karta sportowa, zniżki na produkty sportowe, wspólne uprawianie sportu z pracownikami, vouchery na Święta, wydarzenia integracyjne;
  • Międzynarodowe środowisko pracy;
  • Proaktywna atmosfera w pracy.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=absolwenci

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Kierownik / menedżer | Logistyka | Team Manager