Połącz...

Specjalista ds kadr i płac

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 7 000 PLN
Opublikowane 2 miesięcy temu
Kontakt Grafton
Nr Ref. 3-12-54281

Dla naszego Klienta – firmy z branży zoologicznej – pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds kadr i płac

Zakres zadań

  • Prawidłowe rozliczanie czasu pracy i nieobecności, naliczanie zasiłków i prowadzenie dokumentacji zasiłkowej,
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,
  • Wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu, przygotowywanie raportów, sprawozdań i zestawień w zakresie wynagrodzeń,
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, nieobecności i urlopów, wprowadzanie danych i ich aktualizacja w programie płacowo-kadrowym.

Wymagania

  • Praktycznej, szerokiej znajomości prawa pracy i przepisów z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy (mile widziana branża Retail)
  • Znajomości programu SAP, EXCEL i PŁATNIK
  • Samodzielności, komunikatywności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Doświadczenie we wdrażaniu narzędzi oraz koordynacji projektów będzie mile widziane

Korzyści

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opiekę medyczną i kartę zniżkową do sieci naszych sklepów
  • Przyjazny, otwarty i wspierający zespół współpracowników

Lokalizacja : Warszawa Żoliborz

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Finanse and Bankowość and Księgowość | HR and administracja and prawo | Finanse | Administracja | HR | Prawo | Specjalista | Excel | Finanse | SAP | Płace | Remuneration and benefits specialist