Połącz...

Specjalista w zespole Credit & Collections - j.węgierski

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 12 dni temu
Nr Ref. 7-11-55275

Dla naszego wieloletniego Klienta, który prowadzi centrum biznesowe dedykowane dla realizacji prestiżowych projektów w obszarze finansów i księgowości - w związku z rozpoczęciem nowego projektu dedykowanego dla potrzeb rynku węgierskiego, poszukujemy specjalistów zainteresowanych rozwojem w ramach nowego zespołu Credit & Collection.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zaległymi należnościami od zewnętrznych klientów węgierskojęzycznych (rozwiązywanie zapytań, uzgadnianie kont),
  • koordynacja procesu windykacyjnego,
  • codzienny kontakt z językiem węgierskim (w mowie i piśmie).

Wymagania

  • mile widziane osoby posiadające doświadczenie zawodowe z obszaru obsługi klienta, które chciałyby się rozwijać w kierunku Credit & Collection,
  • bardzo dobra znajomość języka węgierskiego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdu w celu przeniesienia wiedzy do Polski nie jest wymagana.

Korzyści

  • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17:30,
  • jasna ścieżka kariery,
  • możliwość doskonalenia wiedzy i umiejętności z obszaru Credit & Collections w dynamicznym środowisku,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • dostęp do szkoleń.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=finanse-bankowosc-ksiegowosc

Finanse and Bankowość and Księgowość | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Księgowość | Finanse | Finanse SSC / BPO | Specjalista | Księgowy / Księgowa | Analityk | Urzędnik państwowy | Urzędnik | Należności | Finanse | Administracja | Back office | Rozliczanie płatności | Kredyt | Zmiana | Projekt | SAP | Treasury specialist