Połącz...

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 4 500 - 5 300 PLN/m
Opublikowane 29 dni temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-13-50147

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów

Miejsce pracy: ok. 40 km od Poznania

Zadania:

  • Udział w realizacji polityki zakupowej firmy
  • Realizacja procesu zakupów w zakresie podległej grupy asortymentowej
  • Monitorowanie stanów magazynowych i zapewnienie dostępności materiałów
  • Kontakt z dostawcami niemieckojęzycznymi
  • Ustalanie harmonogramu dostaw i nadzór nad ich terminowością
  • Nadzór nad dokumentacją zakupową
  • Realizacja procesów reklamacyjnych z podległej grupy asortymentowej

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze zakupów
  • Min. dobra znajomość j. niemieckiego
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe - preferowane
  • Zaawansowane kompetencje interpersonalne
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Zaangażowanie i własna inicjatywa

Korzyści

  • Możliwość pracy nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji
  • Praca w młodym zespole w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/sprzedaz-marketing-logistyka/

Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Logistyka | Produkcja | Kupiec | Specjalista | Produkcja | Zamówienia | Zakupy | Kupno | Projekt | Drewno | Purchaser