Połącz...

Specjalista ds.płac

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 2 miesięcy temu
Nr Ref. 7-12-53683

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem treści sportowych on-line dla milionów użytkowników poszukujemy osoby dedykowanej do weryfikacji i księgowania płac.

Lokalizacja: Katowice

Główne zadania na stanowisku:

  • zbieranie i analiza danych dotyczących naliczonych wynagrodzeń,
  • wyjaśnianie i korekta dostrzeżonych błędów,
  • wykonywanie zleceń przelewów na konta pracowników,
  • współpraca z biurami rachunkowymi.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • wcześniejsze doświadczenie w obszarze finansów/księgowości lub płac,
  • bardzo dobra obsługa MS Excel,
  • analityczność myślenia ze zorientowaniem na szczegóły.

  • pakiet benefitów pozapłacowych- prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dostęp do platformy będącej flagowym produktem Klienta.

Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse | Administracja | HR | Księgowy / Księgowa | Asystent / asystentka | Płace | Zobowiązania | Back office | Administracja | HR lecturer