Połącz...

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Lokalizacja Jastrzębie Zdrój
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 7-13-52656

Dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. sprzedaży eksportowej

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację działań sprzedażowych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (sieci dystrybucji, firmy wykonawcze oraz biura projektowe)
  • budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • monitoring rynku, analiza działań konkurencji, tworzenie raportów
  • nadzór nad procesem logistycznym w ramach prowadzonych kontraktów przy współpracy z działem dystrybucji

Wymagania

  • doświadczenie handlowe (preferowane w obszarze sprzedaży materiałów budowlanych lub branży przemysłowej)
  • preferowane wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego oraz słowackiego lub czeskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe oraz interpersonalne
  • gotowość do odbywania podróży służbowych oraz wizyt w biurze firmy w Jastrzębiu – Zdroju

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (do wyboru)
  • atrakcyjne system wynagrodzenia (część podstawowa oraz bonusy i premie)
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • możliwość pracy w systemie home office
  • możliwość szkoleń oraz rozwoju zawodowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Spedytor | Supervisor | Specjalista | Transport | Łancuch dostaw | Dealer