Połącz...

Specjalista ds. obsługi klienta

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 15 PLN
Opublikowane 1 dzień temu
Kontakt Olimpia Welenc
Nr Ref. 4-26-51583

Naszym klientem jest nowa firma na poznańskim rynku. W związku z otwarciem Contact Center, poszukujemy kandydatów wsparcia klienta dla prestiżowych linii lotniczych.

Zadania:

  • Zapewnienie wsparcia i realizację zleceń przychodzących
  • Przetwarzanie rezerwacji podróży i ich anulowanie
  • Obsługa klienta przez telefon, mail, chat, online and social media
  • Organizowanie pomocy dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2 w mowie i piśmie
  • Dobra dykcja i łatwość utrzymywania relacji
  • Dyspozycyjność co najmniej 25 h/ tygodniowo
  • Łatwość adaptacji do zmian
  • Chęć połączenia studiów z pierwszą pracą zawodową
  • Mile widziany status studenta

Korzyści

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Szkolenie wdrożeniowe do pracy
  • Codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju i zdobycia pierwszego doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR and administracja and prawo | Obsługa klienta | Administracja | Specjalista | Wsparcie | Administrator | Asystent / asystentka | Consultant