Połącz...

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 9-13-56196

Dla naszego klienta, firmy działającej na rynku nieruchomości, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie Działu Najmu i Relacji z Klientami;
  • Koordynacja eventów;
  • Koordynacja działań związanych z promowaniem projektów, w tym realizacja działań w social media (prowadzenie kanału YouTube, Instagram, Facebook, LinkedIn);
  • Realizacja kampanii reklamowych, współpraca z mediami i przygotowywanie materiałów marketingowych;
  • Kontakt z podwykonawcami (firmy marketingowe, graficy, drukarnie i innymi dostawcami);
  • Koordynacja udziału w wydarzeniach (targi);
  • Przygotowywanie indywidualnych ofert najmu powierzchni komercyjnych.

Wymagania

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w komunikacji marketingowej (strony www, social media, content marketing);
  • Wiedza z zakresu organizacji eventów/konferencji;
  • Komunikatywność, kreatywność i zdolność szybkiej nauki;
  • Samodzielność, inicjatywa, determinacja w dążeniu do celu.

Korzyści

  • Ciekawe projekty do realizacji;
  • Otwarta, dynamiczna atmosfera pracy;
  • Możliwosć rozwoju osobistego;
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Łodzi.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Budownictwo and nieruchomości | Przemysł | Infrastruktura | Nieruchomości | Projektowanie | Marketing | Sprzedaż | Specjalista | Media | Marketing | Badanie rynku / ankietowanie | Google Analytics | Wydarzenie | SEM | SEO | Nieruchomości | HR Marketing specialist