Połącz...

Specjalista ds. księgowości z językiem Niemieckim (k/m)

Lokalizacja opolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 6 godzin temu
Nr Ref. 5-26-52940

Grafton Recruitment to jedna z największych w Europie niezależnych firm rekrutacyjnych z 35 biurami w 6 krajach. Grafton Recruitment jest dostawcą kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy korporacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres Obowiązków:

  • Praca w obszarze procesów księgowych - zobowiązania, należności, master data, rachunkowość
  • Prowadzenie raportów z zestawień księgowych i sprawozdań finansowych
  • Wykonywanie operacji finansowych
  • Weryfikacja faktur i rozwiązywanie niezgodności
  • Kontakt z Klientem

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Niemieckiego
  • Komunikatywny język Angielski
  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości w dziale AP, AR, GL
  • Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, opieka zdrowotna)
  • Pakiet ubezpieczeń na życie
  • Szkolenia wdrażające w struktury firmy
  • Kursy językowe
  • Możliwość osobistego rozwoju w firmie cieszącej się dużą renomą na rynku pracy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Bankowość | Finanse | Księgowy / Księgowa | Analityk | Specjalista | Zobowiązania | Należności | Back office | Rozliczanie płatności | Płace | Fakturowanie | Księga główna | Excel | Finanse | SAP | Financial specialist