Połącz...

Pracownik biurowy- fakturowanie i rozliczenia magazynowe

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 000 - 3 250 PLN
Opublikowane około miesiąca temu
Kontakt Grafton Łódź
Nr Ref. 9-12-50663

Dla naszego klienta, dystrybutora renomowanych kosmetyków, z siedzibą w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Pracownik biurowy- fakturowanie i rozliczenia magazynowe

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnego procesu fakturowania - kompletowanie dokumentów
  • Wystawianie Faktur sprzedażowych
  • Wystawianie dokumentów MM, WZ, PZ, RW, PW, DD
  • Koordynacja prawidłowego obiegu dokumentów,
  • Rozliczanie rabatów retro
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Kontrola wydawanych towarów zgodnie ze specyfikacją
  • Rozliczanie niezgodności
  • Udział w inwentaryzacjach

Wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra obsługa programów MS Office (Word, Excel, )
  • Odpowiedzialność ,terminowość , dokładność, staranność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz kreatywność
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość programów magazynowych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność koordynowania pracy zespołu magazynowego mile widziana

  • praca w przyjaznej atmosferze, w młodym dynamicznym zespole
  • praca w stałych godzinach 8.00-16.00
  • możliwość stałego zatrudnienia po kilku miesiącach

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Sprzedaż and Marketing | HR and administracja and prawo | Marketing | Administracja | Sprzedaż | Specjalista | Koordynator | Kierownik sklepu | Analityk | Doradca | HR | Kadry | Relacje | Moda | FMCG | Logistyka | Detal | Sklep | Technician