Specjalista ds. controllingu i raportowania z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 10 000 - 13 000 PLN
Opublikowane około 15 godzin temu
Kontakt Beata Oczkowicz
Nr Ref. 5-26-54304

Grafton Recruitment we współpracy z firmą z niemieckim kapitałem z branży produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. controllingu i raportowania

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja sprawozdań grupy
  • monitorowanie wskaźników oszczędności, kosztów, oraz wydatków
  • przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola realizacji
  • analiza odchyleń
  • przygotowywanie raportów do celów zarządczych
  • praca nad rozwojem wewnętrznego systemu raportowania

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w obszarze controllingu, raportowania, księgowości/finansów korporacyjnych, analizy
  • płynna znajomość języka niemieckiego i angielskiego
  • znajomość niemieckich standardów rachunkowości (German GAAP)
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dostępność do odbywania podróży służbowych

Korzyści

  • umowa o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • duża samodzielność działania
  • możliwość uczestniczenia w budowaniu nowych struktur
  • pakiet relokacyjny, w przypadku kandydatów spoza Wrocławia (więcej niż 100km)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Finanse SSC / BPO | Finanse | Analizy | Specjalista | Analityk | Kontroler | ACCA | Excel | Finanse | Finansowe | GAAP | Ogólny | Kontroling | Kompleksowy | CIMA | ERP | SAP | Starszy / starsza | Raportowanie | Financial Controller