Połącz...

Specjalista ds. administracji (personalnej) z j.niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 26 dni temu
Kontakt Michał Piernik
Nr Ref. 4-12-54748

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, prestiżowej organizacji w Poznaniu, szukamy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wsparcie niemieckiego działu rozwoju kadr w prowadzonych procesach i działaniach,
  • Pomoc w analizowaniu i raportowaniu wskaźników rozwoju/HR,
  • Wykonywanie szeregu zadań administracyjnych, w tym: planowanie, wsparcie administracyjne i zarządzanie bazami danych,
  • Wsparcie dla pracowników.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • 0,5 -1 roku doświadczenia w administracji,
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku mile widziane,
  • Umiejętność biegłej obsługi MS Office
  • Elastyczność i dyspozycyjność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i skrupulatność,
  • Otwartość i chęć zdobywania nowej wiedzy.

Korzyści

  • Atrakcyjne warunki pracy i system benefitów,
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w dobrze zorganizowanej, przyjaznej pracownikowi firmie.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Administrator | Asystent / asystentka | Urzędnik | Specjalista | Administracja | Back office | BPO | HR | Młodszy / młodsza | Recruiter