Połącz...

Specjalista ds. Szkoleń i Rozwoju- firma produkcyjna

Lokalizacja Świdnica
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 9 000 PLN
Opublikowane około 2 miesięcy temu
Nr Ref. 5-26-52883

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej będącej liderem w swojej branży, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Szkoleń i Rozwoju

Obowiązki:

  • Tworzenie oraz realizowanie planów szkoleniowych we współpracy z kadrą managerską
  • Zarządzanie budżetem szkoleniowym
  • Opracowywanie oraz realizowanie planów rozwojowych pracowników
  • Koordynowanie procesu oceny rocznej
  • Koordynowanie procesu wdrożenia nowych pracowników
  • Przygotowywanie bieżących raportów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszarów: zzl, psychologia, socjologia, administracja i pokrewne
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym środowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca codzienną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Doskonałe zdolności interpersonalne, duża samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

  • Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej o globalnym zasięgu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji- zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | HR | Specjalista | Trener / coach | Partner biznesowy | Szkolenie | Osobisty | Kadry | Rozwój | Zarządzanie talentem | HR Specialist