Połącz...

Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 7 000 PLN
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Joanna Wojciechowska
Nr Ref. 4-12-53568

Dla nowoczesnej firmy z branży produkcyjnej prowadzimy w chwili obecnej rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań Wysogotowo
(4 km za Ławicą)

Główne zadania:

  • Zapewnienie profesjonalnych odpowiedzi na zapytania dotyczące produktów oraz statusu realizacji zamówień (klienci zewnętrzni oraz wewnętrzni)
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Pomaganie klientom w wyborze odpowiednich produktów
  • Obsługa połączeń telefonicznych oraz korespondencji mailowej
  • Kontakt z przewoźnikami celem ustalenia terminu dostawy zamówień

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Znajomość j. niemieckiego oraz angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B1)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Korzyści

  • Praca w firmie produkcyjnej o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość dalszego rozwoju – kurs języka angielskiego (w godzinach pracy), dodatkowe szkolenia merytoryczne (rachunkowość i finanse)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowa o pracę na czas nieokreślony od początku podjęcia współpracy
  • Dodatkowe benefity - opieka medyczna, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie wycieczek i wczasów, bony świąteczne, paczki dla dzieci
  • dodatkowe szkolenie zagraniczne (3 tygodnie)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Finanse and Bankowość and Księgowość | Analizy | Analityk | Finanse | Działanie | Customer support