Połącz...

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja Jawor
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 5 500 PLN
Opublikowane 4 dni temu
Nr Ref. 5-26-55555

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Jawor

Zadania:

  • rejestrowanie, weryfikacja i monitorowanie zamówień w systemie
  • monitorowanie zapasów materiałów
  • realizacja zamówień
  • tworzenie i dokumentacji technicznej, raportów
  • planowanie i organizacja transportów
  • organizacja konserwacji i napraw sprzętu i maszyn

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności z zakresu odczytywania rysunku technicznego
  • znajomość Microsoft Office, ERP

Korzyści

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w międzynarodowym środowisku

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Inżynieria | Obsługa / serwis | Kierownik / menedżer projektu | Fabryka | Production planner