Połącz...

Specjalista ds. IT

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 7 000 PLN
Opublikowane 3 miesięcy temu
Kontakt Klaudia Sujecka
Nr Ref. 4-10-53799

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży finansowej poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds. IT.

Obowiązki:

  • Wsparcie techniczne na I i II linii dla pracowników firmy
  • Tworzenie dokumentacji dla zaawansowanych rozwiązań IT
  • Znajomość i zrozumienie koncepcji systemów ERP
  • Rola administracyjna w obszarze: Active Directory, VMWare, Citrx XENAPP 6.5, Fortinet firewalls
  • Administracja i konfiguracja sprzętów lokalnych oraz kooperacja przy międzynarodowej infrastrukturze sieciowej

Wymagania

  • Bardzo dobra wiedza techniczna i sprzętowa
  • Doskonała znajomość zarządzania siecią (TCP / IP, DNS, DHCP, routing, VLANS itp.)
  • Otwartość, postawa prokliencka oraz wysokie zdolności komunikacyjne
  • Doskonała znajomość Citrix oraz administracji zaporami sieciowymi (Fortinet)
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows
  • Bardzo dobra znajmomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Korzyści

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów (Multisport, prywatna opieka zdrowotna itd.)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Szerokie możliwości rozwoju, szkolenia, kursy językowe
  • Biuro w centrum miasta oraz miejsce parkingowe

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Proces / usługi IT | Administrator | Helpdesk | Wsparcie | Konsultant systemu | Citrix | Windows | Active Directory | ERP | VMware | OS administrator