Połącz...

Specjalista ds. HR (kadry i płace)

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 5 000 - 6 000 PLN
Opublikowane 6 miesięcy temu
Kontakt Katarzyna Kulik-Kiernoz
Nr Ref. 9-12-52460

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Specjalista ds. HR

Obowiązki :

  • Nadzorowanie kwestii pracowniczych: urlopy, zaświadczenia pracownicze, wynagrodzenia, czas pracy itp.;
  • Kontakt z pracownikami w celu wyjaśniania kwestii kadrowych;
  • Wprowadzanie danych do systemu i zarządzanie nimi;
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników;
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego;
  • Przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Doświadczenie w pracy w twardym HR ok. 3 lata;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (min. B1);
  • Znajomość systemu kadrowego: TETA/SAP/WorkDay;
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Zdolności analityczne.

  • Praca w międzynarodowej firmie o stabilnej i znanej marce na rynku światowym;
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Dynamiczne środowisko pracy;
  • Benefity i ZFŚS.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

Produkcja and zakupy and logistyka | Kupno | Kupiec | Towar | Opakowania | Dostawca | Łancuch dostaw | Kupno | Administration