Specjalista ds. Marketingu HR i Brandingu z językiem niemieckim

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 9 000 PLN
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 5-26-52308

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowego centrum biznesowego, będącego liderem w branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i zarządzanie treściami o tematyce HR na stronach internetowych Klienta
  • Monitorowanie i analizowanie danych z kanałów social media
  • Przygotowywanie i redagowanie materiałów- ogłoszenia, ulotki, broszury
  • Zarządzanie narzędziami komunikacji wewnętrznej typu Intranet
  • Wsparcie przy różnego rodzaju projektach wewnętrznych/zewnętrzych i wydarzeniach na poziomie lokalnym oraz globalnym

Wymagania

  • Wykształcenie z obszarów: marketing, content marketing, digital design, komunikacja wizerunkowa, branding lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów zarządzania treścią np. FirstSpirit
  • Znajomość narzędzi do analizy efektów prowadzonych działań np. w mediach społecznościowych, stronach internetowych
  • Bardzo dobra znajomość znajmość języka niemieckiego i angielskiego

Klient oferuje pracę w stabilnej firmie z prestiżową pozycją na rynku, możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pracę nad ciekawymi projektami oraz zdobycie cennych doświadczeń w globalnych strukturach i globalnych projektach.

Oferta zatrudnienia zawiera także pakiet dodatkowych benefitów (m.in. ubezpieczenie medyczne, zajęcia językowe, karta sportowa, elastyczne godziny pracy, ubezpieczenie na życie, pakiet relokacyjny i inne:).

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Sprzedaż and Marketing | Marketing | Specjalista | Konsultant | Nabycie | Komunikacja | Marketing | HR Marketing specialist