Połącz...

Shipping Clerk

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 3 700 - 3 900 PLN
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 3-12-50607

Dla naszego klienta, Warszawskiego centrum obsługi aplikacji wizowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Odbiór przesyłek przychodzących z centrów wniosków wizowych do centrum decyzyjnego UKVI;
  • Wysyłanie przesyłek zwrotnych do centrów wizowych lub bezpośrednio do osób ubiegających się o wizę;
  • Zarządzanie wyjątkami i korekta nieprawidłowych / brakujących danych;
  • Ogólne wsparcie wszystkich zapytań przewoźników z UKVI, w tym wyjątki lub zapytania;
  • Obsługa terminali DHL;
  • Współpraca z lokalnymi magazynami DHL w zakresie zarządzania dostawami i windykacją;
  • Zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi;
  • Działania związane z wewnętrznym systemem śledzenia Passport.

Wymagania

Kluczowe cechy:
  • Ogólne umiejętności administracyjne i doświadczenie w podobnej pracy;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

Korzyści

  • Umowa o pracę;
  • Pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjny system premiowy.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?utm_source=email

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | Administracja | Obsługa klienta | Urzędnik | Back office | Civil servant