Połącz...

Senior Unity Developer

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około miesiąca temu
Nr Ref. 6-10-52850

Dla naszego klienta, firmy z branży IT, poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku Senior Unity Developer.

Lokalizacja pracy: Kraków (centrum).

Jako Unity Developer będziesz uczestniczył w różnorodnych i dynamicznych projektach m.in. dla kampanii reklamowych prestiżowych producentów aut (Jaguar, Land Rover).

Przykładowe obowiązki:

  • praca nad zaawansowanymi cyfrowymi rozwiązaniami – wirtualna rzeczywistość, gry, aplikacje rozszerzonej rzeczywistości
  • wyszukiwanie i proponowanie kreatywnych rozwiązań dla opracowywanych projektów
  • uczestnictwo w wydarzeniach, na których prezentowane są wykonane projekty (Genewa, Paryż, Szanghaj)
  • współpraca z zespołami wspierającymi w Londynie

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Unity, C#
  • doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
  • doświadczenie w pracy z VR/AR - mile widziane

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • praca na ciekawych, zmiennych projektach
  • uczestnictwo w wydarzeniach zewnętrznych (Auto Shows, Red Bull)
  • imprezy integracyjne (Polska, Londyn)
  • możliwa pomoc w relokacji do Krakowa

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Programista | C# | GIT | Programmer