Połącz...

Senior Salesforce Developer

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-10-52244

Dla naszego klienta - nowego centrum IT międzynarodowej firmy z branży budowlanej - poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior Salesforce Developer:

Miejsce pracy: Katowice.

Zakres obowiązków:

  • udział w projekcie centralizowania globalnego rozwiązania CRM opartego na chmurze
  • budowanie i rozwój rozwiązań opartych na technologii Salesforce
  • analiza błędów/testów jednostkowych (własne procedury)
  • współpraca z zespołem projektowym wewnątrz firmy
  • poszukiwanie nowych technologii, wprowadzanie pomysłów, innowacji
  • wsparcie i mentoring dla młodszego programisty salesforce

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (preferowane: Informatyka lub pokrewne)
  • min 3 lata doświadczenia w programowaniu, w szczególności w środowiskach Salesforce i Force.com
  • doświadczenie w pracy z frameworkiem Lightning
  • praktyczna znajomość baz MS SQL Server, MYSQL lub Oracle
  • znajomość języków programowania (w szczególności Java)
  • umiejętność stosowania technologii webowych – Javascript, jQuery, HTML5
  • znajomość MVC
  • płynna komunikacja w j. angielskim
  • umiejętność współpracy w zespole

Korzyści

  • udział w nowym projekcie centralizowania rozwiązań CRM
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, świeże owoce
  • dostęp do szkoleń

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Inżynier | Programista | Java | JavaScript | HTML | JQuery | C# | PHP | CRM | Rozwiązania w chmurze | Bazy danych | MySQL | SQL | Development team specialist