Połącz...

Senior Manager ds. Rekrutacji Wolumenowej

Lokalizacja Bolesławiec
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 14 000 PLN
Opublikowane 11 dni temu
Nr Ref. 5-26-55242

Dla naszego klienta, działającego w obszarze handlu, poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Bolesławiec

Zakres obowiązków:

  • Kreowanie strategii w zakresie rekrutacji
  • Wsparcie merytoryczne działy rekrutacji
  • Odpowiedzialność za tworzenie wskaźników pracy KPI / SLA
  • Monitorowanie przebiegu dokumentacji dla agencji pracy - upewnienie się, czy umowa spełnia uzgodnione detale dotyczące poziomu usług
  • Koordynacja indukcji między operacjami, finansami, agencjami, bezpieczeństwem i badaniami i rozwojem
  • Pośredniczenie między agencjami a działem finansowym firmy w zakresie płatności i przetwarzania faktur.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych stosunków pracy na wszystkich poziomach

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Branch Manager)
  • Wykształcenie w obszarze HR i Zasobach Ludzkich
  • Znajomość prawa pracy i praktyk kadrowo-płacowych
  • Zorientowanie na dbałość o szczegóły
  • Wielozadaniowość i zorientowanie na cele
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania zasobem ludzki z pozycji on-site

Korzyści

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet multikafeterii
  • Ubezpieczenie na życie
  • Opieka medyczna
  • Pakiet Relokacyjny (powyżej 80 km)

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

HR and administracja and prawo | Administracja | HR | Prawo | Specjalista | Rekruter | Kierownik / menedżer | Generalist | Dyrektor | Koordynator | Partner biznesowy | Administracja | HR | Polityka kadrowa | Zarządzanie zasobami ludzkimi | Biuro | Płace | Osobisty | Kadry | Rekrutacja | Agencja rekrutacyjna | Relacje | SAP HR | Starszy / starsza | Pozyskiwanie talentów | Zarządzanie talentem | HR Manager