Połącz...

Samodzielny Księgowy

Lokalizacja Warsaw
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 7 000 - 8 500 PLN
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 1-26-53199

Nasz klient, grupa ksiegowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku - Samodzielny Księgowy.

Do głównych zadań będzie należeć:

  • nadzór nad pracą i zadaniami podległego zespołu
  • kontrola i weryfikacja deklaracji podatkowych VAT i CIT oraz Intrastat, PON, IFT, ORDU, CIT-10Z)
  • samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami
nadzór nad sprawozdawczością do GUS i NBP
  • nadzór nad ewidencją środków trwałych/ weryfikacja/inwentaryzacja, RMK, Rent-free
  • uczestnictwo w bezpośrednich spotkaniach z klientami zagranicznymi w języku angielskim.

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w kontroli podatków VAT i CIT
  • doświadczenie w organizacji pracy podległego zespołu
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • angielski - min. B2

Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym
  • znajomość branży nieruchomości i/lub znajomość branży energii odnawialnej
  • doświadczenie z różnymi programami księgowymi ERP, np. SAP, Navision, Hansa, Yardi.

Korzyści

  • zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy
  • przyjazne warunki i miła atmosfera pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • praca zespołowa i dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem
  • merytoryczne wsparcie zespołów eksperckich (m.in. Compliance, Tax)
  • owocowe dni
  • pakiet medyczny
  • karta Multisport

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

Finanse and Bankowość and Księgowość | Księgowość | Księgowy / Księgowa | Supervisor | Finanse | Środki trwałe | Księga główna | Vat | Podatki | Bookkeeper, accountant