Połącz...

Software Architect

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 23 dni temu
Nr Ref. 6-10-53868

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera wśród dostawców usług elektroniki oraz najnowszych urządzeń, poszukujemy kandydatów na stanowisko: SW Architect.

Będziesz uczestniczyć/ła w realizacji projektów międzynarodowych z zakresu platformy do zarządzania wirtualnymi funkcjami w sieciach korowych największych światowych firm telekomunikacyjnych (core infrastructure/core networks).
ONAP jest jednym z największych projektów open source.
Tworzenie innowacyjnych rozwiązań, praca w inspirującym środowisku przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii - to u nas codzienność.

Zadania

  • Adaptacja i rozszerzanie platformy ONAP dla potrzeb telekomunikacji
  • Implementacja narzędzi i rozwiązań opartych o technologie:
o Web Aplikacji
o kontenerów
o analityki
o koncept grafów, polityk oraz analityki
  • Kontrybucja open source: wiki.onap.org
  • Dbanie o jakość wykonanych zadań
  • Dokumentowanie i testowanie wykonanych zadań
  • Uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach developerskich ONAP Developer Forum

Wymagania

  • Zaangażowanie i skuteczność w realizowaniu założonych celów
  • Dobra znajomość języka Java lub C
  • Znajomość: Python, shell/bash, Ansible lub RESTful API; YAML oraz JSON
  • Doświadczenie z OpenStack, Docker, Kubernetes, OpenShift, Rancher, CI/CD
  • Development związany z MANO, architektura i wdrożenia (VNFM, ETSI NFV)
  • Ogólna znajomość NFV PoCs, NFV symulatorów (acc. zgodność z modelem ETSI )
  • Wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja, matematyka, i/lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sporządzanie dokumentacji technicznej i prowadzanie korespondencji

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem
  • Znajomość innych języków programowania gdyż technologie w projekcie ONAP są one bardzo zróżnicowane.
  • Otwartość na nowe technologie, języki oprogramowania i koncepty.

Korzyści

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=it-komunikacja

| Programmer