Połącz...

Regionalny Kierownik Serwisu

Lokalizacja wielkopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Kontakt Maria Zdzierak
Nr Ref. 4-30-51912

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej maszyny i urządzenia dla przemysłu, szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: połowa Polski, północna część od Warszawy i Poznania

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem serwisantów w podległym regionie
  • Organizacja pracy zespołu i wyznaczanie priorytetów
  • Poprawa jakości i efektywności funkcjonowania serwisu
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych i zaplanowanie szkoleń
  • Rozwijanie relacji z klientami firmy i wsparcie w rozwiązywaniu problemów
  • Kształtowanie współpracy z zagranicznymi dostawcami maszyn

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie i umiejętności managerskie w zakresie zarządzania zespołem rozproszonym
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. dobrym
  • Praktyczna wiedza techniczna nt. funkcjonowania serwisu, pracy maszyn
  • Gotowość do pracy mobilnej i podróży służbowych na wyznaczonym obszarze

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie rynkowe
  • Samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do pracy
  • Niezależności i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Prywatna opieka medyczna

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Obsługa / serwis | Mechanika | Kierownik / menedżer | Lider zespołu | Koordynator | Oferta | CNC | Produkcja | Wytwórczy | Obróbka skrawaniem | Obsługa / serwis | Projekt | Logistics Manager