Połącz...

Quality Manager - branża produkcyjna

Lokalizacja Olkusz
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 5 miesięcy temu
Nr Ref. 134603

Dla naszego Klienta, rozpoznawalnej firmy z branży produkcyjnej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Quality Managera

Zakres obowiązków:

  • całościowe zarządzanie systemem jakości w organizacji
  • kreowanie strategii jakościowej oraz monitorowanie wdrożonych standardów
  • nadzór nad procesami jakościowymi w obszarach: produkcja, klient, dostawca
  • kierowanie podległym zespołem specjalistów ds. jakości: kontrolerów, technologów, inżynierów (ok. 30 osob)
  • propagowanie polityki jakościowej w ogranizacji zapewniającej ciągłe doskonalenie
  • współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • minimum 3 letnie doświadczenie managerskie w dziale jakości (mile widziane doświadczenie w organizacji o matrixowej strukturze)
  • znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych (TQM, PDCA, Kaizen, Poka-Yoke, 5 WHY, Diagram Ichikawy, Metoda A3)
  • doświadczenie we wdrażaniu usprawnień w obszarze jakości
  • praktyczna znajomość zagadnień Lean Management
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu Lean Six Sigma Green Belt

Korzyści

  • bardzo atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie
  • szeroki pakiet benefitów dodatkowych
  • praca na samodzielnym stanowisku umożliwiającym implementację własnych pomysłów
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość awansu i rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Inżynieria | Produkcja and zakupy and logistyka | Przemysł | Produkcja | Inżynieria | Jakość | Elektryka | Elektronika | Energetyka | Automatyka | Inżynier | Kierownik / menedżer | Kierownik / menedżer projektu | Kosztorysant | Supervisor | Lider zespołu | Koordynator | APQP | 5S | Montaż | ISHIKAWA | ISO | ISO 14001 | ISO 9000 | ISO/TS 16949 | Kanban | Lean | Metalurgia | Proces | Six Sigma | Smed | SQA | Black belt | Governor