Połącz...

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja podlaskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 11 dni temu
Kontakt Joanna Wojciechowska
Nr Ref. 4-13-55340

Treść oferty

Naszym Klientem jest jeden z liderów branży transportowej.

Klient aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki:

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów z Klientami
  • Udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług,
  • Prowadzenie negocjacji
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami biznesowymi
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Sporządzanie zestawień i raportów sprzedażowych.

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług (sektor B2B)
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe)
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Orientacja na Klienta, komunikatywność, otwartość oraz pozytywne nastawienie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz określania priorytetów
  • Determinacja i zaangażowanie w realizacji postawionych celów
  • Dobra znajomość lokalnego rynku biznesowego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista i entuzjazm
  • Samodzielność i zdecydowanie w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w branży TSL.

Korzyści

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Narzędzia pracy tj.: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • Spersonalizowany program wdrożenia do organizacji
  • Komfortowe warunki pracy, przyjazną atmosferę i partnerskie relacje
  • Bogaty pakiet benefitów finansowych i pozafinansowych.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Produkcja and zakupy and logistyka | Logistyka | Specjalista | Konsultant | Transport | Sales representative