Połącz...

Przedstawiciel Handlowy (wyposażenie wnętrz)

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 9-13-53350

Dla jednego z naszych klientów, firmy dystrybucyjnej z branży wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.

Zakres zadań:

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (sklepy z artykułami wyposażenia wnętrz) w określonym regionie;
  • zapewnienie bardzo dobrej ekspozycji dla produktów oferowanych przez Firmę;
  • pozyskiwanie nowych sklepów do współpracy;
  • prowadzenie negocjacji warunków współpracy;
  • realizacja założonych celów sprzedażowych;

Wymagania

  • ok. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B;
  • znajomość branży wyposażenia wnętrz (w szczególności: podłogi) jest mile widziana;
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów;
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  • czynne prawo jazdy kat. B;

Korzyści

  • szkolenia produktowe i dotyczące oferty Firmy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy
  • wynagrodzenie podstawowe oraz prowizja uzależniona od wyników sprzedażowych

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Sprzedaż | Przedstawiciel | Sprzedawca | Specjalista | B2B | Regionalny | Sprzedaż | Sales representative