Połącz...

Regionalny Przedstawiciel Handlowy w branży hodowlanej

Lokalizacja małopolskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 6 000 - 10 000 PLN
Opublikowane 6 miesięcy temu
Nr Ref. 6-13-52791

Dla jednego z naszych Klientów producenta i wykonawcy systemów karmienia oraz wyposażania budynków inwentarskich umożliwiających chów trzody chlewnej i drobiu, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem: Regionalnego Przedstawiciela Handlowego.

Obszar: Południowa Polska

Obowiązki:

  • rozwijanie sprzedaży na podległym terenie
  • uczestniczenie w spotkaniach branżowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych zleceń na terenie Polski południowej, południowo-wschodniej, południowo-zachodniej
  • utrzymywanie przyjaznych relacji z dotychczasowymi klientami
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • obserwacja rynku oraz konkurencji
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży pasz, dodatków paszowych, drobiu lub sprzętu, produkcji jajek.
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie jako przedstawiciel handlowy
  • nastawienie na rezultat
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • zdolności negocjacyjne oraz duże zdolności interpersonalne
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w terenie i częstych wyjazdów służbowych
  • gotowość do odbycia około 6-12 miesięcznego szkolenia w siedzibie firmy zlokalizowanej pod Poznaniem

Korzyści

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • premia od sprzedaży
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • niezbędne narzędzia pracy samochód, laptop, telefon komórkowy i inne

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Sprzedaż and Marketing | Inżynieria | Marketing | Sprzedaż | Sprzedawca | Specjalista | Agent | Kierownik / menedżer sprzedazy | Sprzedaż regionalna | Automatyka | Żywność | Inżynieria | Energetyka | Produkt | Dealer