Połącz...

Programista C++ - Innowacyjne rozwiązania telekomunikacyjne

Lokalizacja Złota
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 15 dni temu
Nr Ref. 129882

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w dziedzinie najnowszych technologii IT, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Inżynier oprogramowania C/C++, który dołączy do zespołu w nowoczesnym centrum rozwojowo-badawczym firmy. Będzie to jedyny w Europie zespół wyspecjalizowany w realizacji projektów w obszarze technologii 4G/5G oraz LTE o tak wysokim poziomie innowacyjności.

Miejsce pracy: KRAKÓW

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, implementacja oraz utrzymanie systemów call processing’u,
  • rozwój nowych funkcjonalności oraz rozwiązywanie problemów w obszarze Control Plane oraz User Plane,
  • identyfikacja obszarów do optymalizacji i poprawy wydajności.

Wymagania

  • doświadczenie w programowaniu w języku C/C++,
  • bardzo dobra znajomość algorytmów oraz struktur danych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem współbieżnym oraz zarządzaniem konfiguracją (SCM),
  • doświadczenie w pracy z algorytmami i strukturami danych jak i wzorcami projektowymi,
  • znajomość języków skryptowych: Perl, Python.

  • udział w najbardziej innowacyjnych projektach 4G/5G oraz LTE na terenie Europy,
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku,
  • bogaty pakiet benefitowy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość podejmowania inicjatywy i pracę w zespole kreatywnych ekspertów.

Interesuje Cię ta oferta pracy? Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłania CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/it-komunikacja/

IT and Telekomunikacja | Telekomunikacja | Oprogramowanie | Inżynier | Programista | 3G | 4G | C++ | C / wbudowany | Programmer