Połącz...

Production Manager z j. angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-30-53557

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Production Manager z j. angielskim

Obowiązki:

  • współtworzenie i realizacja strategii zakładu oraz celów biznesowych zgodnie z założeniami strategicznymi grupy
  • planowanie budżetu oraz kontrola kosztów działalności i ich optymalizacja
  • kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym (do 100 osób)
  • zapewnienie sprawnego działania podległych działów (produkcja, UR, administracja, magazyn, jakość)
  • kierowanie zespołem poprzez bliską współpracę, wsparcie, mentoring oraz przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników, nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
  • odpowiedzialność za realizację zaplanowanych celów produkcyjnych
  • optymalizacja wydajności produkcji poprzez wdrażanie norm i procedur oraz nowoczesnych technologii
  • współpraca z klientami i dostawcami celem realizacji założonych celów
  • współpraca z przełożonymi z zagranicy - raportowanie wyników
  • nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa i BHP

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku managera lub kierownika produkcji w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem
  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
  • dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi i technik zgodnych z Lean Management
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych

  • samodzielne stanowisko umożliwiające implementację własnej strategii rozwoju zespołu i kształtowania strategii biznesowej w obszarze produkcji
  • praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy
  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców
  • narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, laptop

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Automatyka | Chemia | Mechanika | Obsługa / serwis | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Jakość | Koordynator | Dyrektor | Inżynier | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Kierownik / menedżer | Supervisor | Lider | Kierownik / menedżer projektu | 5S | Montaż | Materiały | Lean | Kanban | ISO/TS 16949 | ISO 9000 | ISO 14001 | ISO | Wtrysk | Plastik | Governor