Połącz...

Praktykant w dziale rekrutacji

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane około 4 godzin temu
Nr Ref. 5-12-51587

Do naszego oddziału w chwili obecnej poszukujemy pozytywnej, dynamicznej i otwartej osoby, która wesprze nas w codziennych działaniach chcąc jednocześnie uczyć się i poszerzać swoją wiedzę w zakresie profesjonalnych rekrutacji dla biznesu.
Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda codzienne życie rekrutera i chcesz się z nami uczyć, zapraszamy. Poszukujemy osoby dostępnej na w wymiarze 15 - 20 godzin tygodniowo na 3 miesięczną bezpłatną praktykę z możliwością kontynuacji na płatnym stażu dla najlepszych.

Szukamy studentów 3 / 4 / 5 roku zainteresowanych stanowiskiem:

Obowiązki:

  • asystowanie w rekrutacjach prowadzonych przez oddział: przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, obsługa telefoniczna kandydatów, udzielanie podstawowych informacji na temat prowadzonych projektów,
  • administracja
  • prace biurowe: wprowadzanie danych do bazy, tworzenie dokumetów w Word i Excel, umawianie spotkań i administracja kalendarzem
  • aktywna współpraca z Managerem w codziennych pracach związanych z funkcjonowaniem oddziału;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację wewnętrzną w firmie, prowadzenie drobnej korespondencji oraz rozmów telefonicznych;
  • gotowość i odpowiednia motywacja do rozwoju w firmie rekrutacyjnej oraz zainteresowanie rozwojem w obszarze rekrutacji;
  • samodzielność oraz otwarty umysł;
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności: Word oraz Excel, mile widziany PowerPoint), Internet – biegłość w wyszukiwaniu informacji;

  • możliwość rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych oraz ustabilizowanych firm rekrutacyjnych na rynku;
  • możliwość nauki i poszerzania własnej wiedzy w stabilnym i doświadczonym zespole rekrutacyjnym;
  • ubezpieczenie medyczne oraz po okresie próbnym pakiet Multisport (umożliwiający korzystanie z usług fitness na terenie kraju);
  • pozytywną atmosferę w pracy;
  • ciekawe wyzwania, możliwość realizacji własnych pomysłów.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | HR | Administracja | Asystent / asystentka | Administracja | Agencja rekrutacyjna | Rekrutacja | HR | Biuro | Pozyskiwanie talentów | HR Consultant