Połącz...

Młodszy Pracownik magazynowy

Lokalizacja Łódź
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 7 miesięcy temu
Nr Ref. 9-21-52989

Dla jednego z naszych klientów, firmy dystrybucyjnej z branży wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik magazynowy

Obowiązki:

  • przyjmowanie dostaw towarów, kontrola dostaw
  • pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłek
  • obsługa wózka widłowego
  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawniania na wozki widlowe - mile widziane

Korzyści

  • umowa o pracę n apełen etat
  • praca na jedną zmianę

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=produkcja

Produkcja and zakupy and logistyka | Różne | Logistyka | Pracownicy fizyczni | Operator | Magazyn | Sales representative