Połącz...

Plant Manager z j. angielskim

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-30-53564

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Plant Manager z j. angielskim

Zakres obowiązków:

  • pełna odpowiedzialność za codzienne operacje zakładu, w tym zarządzanie jakością, wydajnością, utrzymaniem ruchu, inżynierią, łańcuchem dostaw i BHP (zakład produkcyjny – do 80 osób)
  • podejmowanie niezbędnych inicjatyw w celu ciągłego doskonalenia wszystkich procesów
  • dążenie do realizacji celów w zakresie produktywności, obniżanie kosztów jednostkowych, eliminowanie błędów oraz zapewnianie optymalnej obsługi klienta
  • doradzanie i proponowanie potencjalnych inwestycji
  • udział w tworzeniu budżetu, zarządzanie budżetem i kontrola kosztów operacyjnych
  • raportowanie działań do centrali firmy za granicą
  • kierowanie i nadzór pracy podległego zespołu (inspirowanie, motywowanie i wspieranie zespołu, coaching, mentoring i rozwój pracowników, prowadzenie projektów rekrutacyjnych)

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustna i pisemną (warunek konieczny)
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją (Production Manager, Plant Manager)
  • wyższe wykształcenie techniczne
  • znajomość nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami produkcji, jakością oraz przepływami materiałów, dostaw i technik ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych

  • samodzielne stanowisko umożliwiające implementację własnej strategii rozwoju zespołu i kształtowania strategii biznesowej w obszarze produkcji
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców
  • narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, laptop

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=inzynieria

Produkcja and zakupy and logistyka | Inżynieria | Automatyka | Chemia | Mechanika | Obsługa / serwis | Inżynieria | Przemysł | Produkcja | Jakość | Koordynator | Dyrektor | Inżynier | Kierownik / menedżer ds. kluczowych klientów | Kierownik / menedżer | Supervisor | Lider | Kierownik / menedżer projektu | 5S | Montaż | Materiały | Lean | Kanban | ISO/TS 16949 | ISO 9000 | ISO 14001 | ISO | Wtrysk | Plastik | Governor