Połącz...

Kierownik zespołu ds.płac

Lokalizacja śląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Opublikowane 3 miesięcy temu
Nr Ref. 7-12-53701

Dla Klienta - międzynarodowej firmy z branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika zespołu ds.płac.

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki na stanowisku obejmują:

  • zarządzanie relacją i oczekiwaniami Klienta,
  • dbałość o wysoki poziom dostarczanego serwisu w zgodzie ustalonymi wskaźnikami,
  • kierowanie pracą zespołu specjalistów i starszych specjalistów - ok. 10 FTE (docelowo większa grupa),
  • przygotowanie i prezentowanie raportów.

Wymagania

  • bardzo dobry poziom języka angielskiego - min.B2,
  • wiedza z zakresu płac i zagadnień polskiego prawa pracy poparta doświadczeniem,
  • doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem i/lub predyspozycje w tym kierunku,
  • kompetencje w zakresie podtrzmywania i rozwijania relacji z Klientami zewnętrznymi,
  • bardzo dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne.

Korzyści

  • praca dla firmy będącej liderem w swojej branży,
  • samodzielne stanowisko z realnymi perspektywami rozwoju,
  • ekspozycja na kontakty biznesowe,
  • bogaty pakiet benefitów - karta multisport, prywatna opieka medyczna, dopłaty do kursów językowych, bonus roczny,
  • stabilność zatrudnienia - firma stawia na osoby, które chcą się z nią związać na dłuższy okres.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=hr-prawo-administracja

HR and administracja and prawo | Oferty Językowe and Obsługa Klienta | HR | Administracja | Lider zespołu | Kierownik / menedżer | Biuro | Prawny | Płace | Polskie prawo pracy | Governor