Połącz...

PHP Developer

Lokalizacja dolnośląskie
Branża
Rodzaj umowy Pełen etat
Wynagrodzenie 8 000 - 13 000 PLN
Opublikowane 4 miesięcy temu
Nr Ref. 5-26-52955

Dla jednego z naszych Klientów, dostawcy rozwiązań e-commerce, należącego do jednego z międzynarodowych liderów branży logistycznej wysyłki, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: PHP Developer

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie i rozwój komercyjnej aplikacji webowej
  • Współdefiniowanie architektury produktu
  • Kreowanie środowiska narzędziowego
  • Przygotowywanie testów jednostkowych
  • Przeglądy kodu źródłowego
  • Dbanie o jakość procesu rozwoju produktu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość zasad obiektowego projektowania i implementacji kodu, znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy z dużymi aplikacjami webowymi
  • Znajomość zagadnień związanych ze skalowalnością (load balancing, caching)
  • Znajomość PHP, JavaScript, REST, SOAP, RabbitMQ, Redis
  • Znajomość SQL oraz baz danych open source (MySQL, Postgres)
  • Doświadczenie w procesie rozwoju oprogramowania
  • Znajomość lub chęć pozyskania wiedzy w temacie wtyczek platform sklepowych Magento/PrestaShop/Woocommerce

Korzyści

  • Wybraną przez siebie formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie- uzależnione od doświadczenia
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Przyjazną, otwartą atmosferę w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • Opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Dogodną lokalizację oraz nowoczesne biuro sprzyjające kreatywnemu myśleniu
  • Szereg inicjatyw integracyjnych i rozwojowych
  • System szkoleniowy

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=obsluga-klienta

IT and Telekomunikacja | Oprogramowanie | Inżynier | Programista | Specjalista | E-commerce | PHP | SCRUM | SQL | JavaScript | Rabbit | Redis | Developer